Cateraar voor lunch in Noord-Holland

122 cateraars in Noord-Holland noemen lunch in hun eigen gegevens, verspreid over 43 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Lunchbuffet met broodjes en salades op kantoor

Plaatsen in Noord-Holland

Cateraars voor lunch per plaats

Amsterdam 32

Small World CateringBinnen Oranjestraat 140204202774
Clubhouse West | Lunch - Diner - CateringZekeringstraat 9B0202246272
Sinar Mas Indonesian CateringHoofddorpplein 90206691857
Zing Good Food Catering in AmsterdamWarmondstraat 1800624593128
Traiteur Beet | sandwiches, maaltijden en cateringAalsmeerweg 55-hs0207747670
Floor's Surinaamse CateringWilhelminastraat 182 H0204894488
Delight CateringJarmuiden 470204825265
DIS Daily CateringHaarlemmerplein 370207371278
Cateraar in Amsterdam | De Catering CompagnonOostzanerdijk 143H0204821994
Quichekeurig - Catering AmsterdamMotorkade 7-C0617838069
Ingrid KooktGrote Diestraat 60639427037
Borogodó - food & celebrationKitchen Republic, Nieuwe Hemweg 4E0626167068
Lunch IdeeCzaar Peterstraat 1740614186655
NINOURNieuwpoortkade 170614595417
Oliver Green CateringOlympiaplein 1270205500100
Marcel KooktGyroscoopweg 230646114233
VERS cateringRuijgoordweg 1000651354101
Mr GanoushNieuw-Zeelandweg 5B120685066781
Sab's DeliScheldeplein 200614218924
The Balanced Plate - Italian food workshops and Catering in AmsterdamOvertoom 2390647059036
Kok op Stelten | Catering | AmsterdamVan Woustraat 1750206797151
BON CateringCentrale Markthallen 1700621631469
Ana's Mexican RootsR.J.H. Fortuynplein 1720615481041
Jaspers catering companyKeizersgracht 520 H0883745220
Pearl Lemon CateringTermini 25+447454539583
Your Choice CateringSchotse Hooglanden 5608000992233
Chef and the City Interactive CateringReinier Claeszenstraat 1III0638532639
L'AubergineBiothof 9 H
Alex in WonderlandHaarlemmerweg 778
Soupenzo - Catering Amsterdam | Lunch & Bedrijfscateringsoupenzo, Veemarkt 1510206250568
Sweet BeetElandsstraat 1190628453077
Merkx Original Food DesignBolestein 1980206769301

Haarlem 11

Hapjes Aan HuisPieter Goedkoopweg 160857430362
Kievit B.V.Waarderweg 94B0235319143
Bar on WheelsPieter Goedkoopweg 160652335844
Eef en LienZijlsingel, Patronaat 20628226638
Fons Hof Lunchroom & CateringAmsterdamstraat 190235355039
Smits Culinary ConceptsPieter Goedkoopweg 160611432607
Surinaams ThuisOp afspraak, Eksterlaan 940618946766
Totó Vino e CucinaJ.H. Leopoldstraat0616340363
Atelier PréparéPrins Bernhardlaan 250636252621
Bohouse | Catering HaarlemPieter Goedkoopweg 160232052634
Yannick's CateringPijlslaan 108

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Lunch catering in andere provincies