Cateraar voor lunch in Noord-Brabant

109 cateraars in Noord-Brabant noemen lunch in hun eigen gegevens, verspreid over 46 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Lunchbuffet met broodjes en salades op kantoor

Plaatsen in Noord-Brabant

Cateraars voor lunch per plaats

Breda 14

Culinice CateringMinervum 72440765328411
The VegTableIsenburgstraat 330620226784
Beleg Van BredaGeneraal Maczekstraat 40767074380
Holle Bolle Gijs Catering BredaVan Rijckevorselstraat 410765219793
highfive-foodLachappellestraat 43a0611327355
Timo's TasteHintelaken, Franse Akker 470648016614
Wereldzaak cateringGastakker 80613615881
K-eetWilhelminapark 190622200368
Food EnjoycePrins Hendrikstraat 140765652097
Barry's CateringHaagweg 2770765214654
Nooren Party-service Bredavan de Reijtstraat 560765211040
ROOTS CulinairAntiloopstraat 69A0634984314
The Foodbox CateringMinervum 7001 D0768878188
Veul SoepsWeidehek 119B0619689119

Etten-Leur 2

Bas van der Ven CateringKorte Brugstraat 980643723557
Vermunt catering & eventsAttelaken, Pottenbakkerstraat 220765035812

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Lunch catering in andere provincies